2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Thyholm. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Thyholm er to nye boliger netop kommet på markedet. Den første er et sommerhus på Frejasvej 9A i Søndbjerg, med en pris på 3.475.000 kr. Sommerhuset, der spænder over 98 kvadratmeter, byder på 4 rum og en rummelig grund på 3.413 kvadratmeter. Den månedlige ejerudgift er 1.997 kr.
Den anden bolig er en villa på Frederiksgade 15 i Hvidbjerg, sat til salg for 375.000 kr. Villaen har et boligareal på 132 kvadratmeter, også med 4 rum, og ligger på en grund på 306 kvadratmeter. De månedlige ejerudgifter er 948 kr.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.